top of page

2023 Kovo 12 d. 12:00 val.
Atvirų durų diena Radailių dvare

Maloniai kviečiame visus atvykti į Atvirų durų dieną Radailių dvare kovo 12 dieną, kurioje galėsite apžiūrėti visas mūsų pokylių sales, susipažinti su įvairių švenčių paslaugų tiekėjų paslaugomis bei gauti specialių pasiūlymų ir dovanų!

 

🎁 Išsirinkę bei rezervavę norimą pokylių salę atvirų durų dienos metu gausite dovanų - vietą fotosesijai išpuoselėtame miniatiūrų ir botanikos parke Babilono sodai:
- rezervacija turės būti padaryta atvirų durų dienos m
etu kovo 12 d.;
- rezervacija turės būti mažiausiai 25 asmenims;
- fotosesijoje galės dalyvauti iki 5 asmenų;
- fotosesijoje reikės turėti savo fotografą.

 

📌 Dalyvavimas atvirų durų dienoje nemokamas

Šventinių paslaugų tiekėjus norinčius pristatyti savo paslaugas kviečiame susisiekti telefonu +370 652 55666 arba restoranas@radailiudvaras.lt

Atvirų durų diena 2023
Paslaugų tiekėjai

POST-Kovo-12-baneriai--2.jpg

Pienės pūkas


- Švenčių stiliaus kūrimas
- Dekoravimas
- Floristika

 

✉️ pienes.ppukas@gmail.com

📞 +370 631 10706

POST-Kovo-12-baneriai--5.jpg

Asta Deco


- Švenčių dekoravimas
- Fotosesi
jų dekoravimas
- Dekoracijų nuoma

 

✉️ info@astadeco.com

📞 +370 656 48668

🌎 www.astadeco.com

Nuoširdžiai myliu tai, ką darau, ir tuo gyvenu. Esu visiška estetė ir kūrėja plačiąja prasme. Man svarbi ne tik išbaigta ir vientisa šventės visuma, bet ir smulkiausios jos detalės. Kartais jas atrandu paskutinėmis pasiruošimo šventei minutėmis, bet kūryba tuo ir žavi. Ji išlieka iki pat šventės pradžios.

Prieš pradedant dekoruoti šventes vyksta susitikimai su užsakovais. Šių susitikimų metu stengiuosi kiek galima geriau įsiklausyti į jų norus ir išgryninti, kokią šventę jie įsivaizduoja: nuo stiliaus, spalvų iki smulkiausių detalių. Jei dar nesu dekoravusi pasirinktoje šventės vietoje, visada vykstu jos apsižiūrėti ir įvertinti. Tik turėdama visą informaciją eskizuoju, kuriu vestuvių moodboardus ir vizualizuoju dekorą. Taip gimsta idėjos. Vėliau jos materializuojasi konkrečiais sprendiniais ir daiktais.

O jei nuspręsite patys pasipuošti savo šventę, kviečiu užsukti pasižvalgyti gyvai į mano studiją Klaipėdoje. Vietoje galėsime net susidekoruoti pavyzdinį šventės stalą, parenkant geriausius daiktus jūsų šventės dekorui.

POST-Kovo-12-baneriai--4.jpg

Martynas Galdikas


- Vestuvių, portretų ir mados fotografas

 

✉️ info@galdikasphoto.com

📞 +370 650 70493

🌎 www.galdikasphoto.com

<<< Dėmesys detalėms ir akimirkos tobulumui - tai yra ko sieku kaskart paspausdamas fotoaparato užraktą.

Užfiksuotos emocijos ir nuotaika, galimybė per fotografiją atskleisti asmenybės savitumą ar charakterį, leidžia mėgautis ir atvira siela džiaugtis tuo, kuo ištiesų kiekvieną dieną ir gyvenu... >>>

POST-Kovo-12-baneriai--3.jpg

Monika Venckienė


- Smuiko muzika jūsų paslaugoms

 

✉️ retkute@yahoo.com

📞 +370 623 01316

POST-Kovo-12-baneriai--1.jpg

Šventinis spindesys

 

- Šventės dekoravimas

- Floristika

- Šampano staliukas

- Dekoracijų nuoma 

- Pikniko staliukas

 

✉️ sventinisspindesys@gmail.com

📞 +370 623 01316

Šventinis spindesys komanda pasiruošusi sukurti Jūsų šventės dekorą! Taupykite laiką ir jėgas gražiausiai gyvenimo šventei, o mes pasirūpinsime Jūsų šventės:

vestuvine floristika, 

vaišių staliuku po ceremonijos, 

išvažiuojamosios ceremonijos apipavidalinimas,

bažnyčios dekoravimu, 

vakarinės dalies dekoravimu.

Šventinis spindesys komanda įsiklausys į kiekvieną norą ir įgyvendins Jūsų viziją! Sukursime jaukią atmosferą Jums ir Jūsų šventės svečiams

POST-Kovo-12-baneriai--7.jpg

Rubino Renginiai

 

- Animatorių programa

- Vaikų švenčių programos

- Edukacijos ir ypatingos programos

- Suaugusių programos

 

✉️ rubinorenginiai@gmail.com

📞 +370 625 07129

🌎 www.rubinorenginiai.lt

Rubino renginiai Mafijos žaidimas

 

Kas yra Mafija? Tai žaibiškai populiarėjantis psichologinis vaidmenų žaidimas. Čia persipina strateginis mąstymas ir intuicija, įtampa ir atsipalaidavimas, azartas ir nevaldomos emocijos Iš esmės, Mafija yra labai paprastas žaidimas. Nors taisyklės skamba sudėtingai ir painiai, svarbiausias dalykas ką Jums reikia atsiminti – tai korta, kurią ištrauksite. Ji ir lems ar Jūs būsite taikusis pilietis, kuris pasiruošęs rizikuodamas gyvybę apginti savo miestą, ar vis tik mafija, kuri negailestingai žudo visus pasitaikiusius savo kelyje. O ką ir kada turite daryti Jums visada sufleruos vakaro vedėja pačio žaidimo metu pasitelkdama intriguojančius siužetus.

POST-Kovo-12-baneriai--6.jpg

Rubino vaikai Vaikų šventės

 

Profesionali animatorių komanda pasiruošusi sukurti pačias gražiausias emocijas Jūsų vaiko krikštynų šventėje ar užimti vaikus Jūsų asmeninėje šventėje. 

Animatoriai gali atvykti ne tik su lagaminu įvairiausių veiklų, bet kartu su savimi atsivežti didžiuosius muilo burbulus, cukraus vatos ar popcornų aparatus ar net įsirengti atskirą vaikų zoną su staliukais ir jaukiomis pagalvėlėmis. 

 

Programos trukmę galite rinktis nuo 1 iki 8 valandų, o mylimą herojų iš daugiau nei 60 siūlomų personažų. 

 

Taip pat turime Jums pasiūlymą planuojantiems krikštynų šventę - MIDI ir MAXI paketus, kuriuose rasite ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų vedėjų paruoštas programas su įvairiausiomis papildomomis pramogomis. 

Renkantis paketą, Jūs ne tik gaunate geresnę kainą, bet taip pat esate ramūs, kad užsakant viską iš vienų renginių organizatorių sutaupysite daug savo laiko derinant šventes smulkmenas. 

Daugiau informacijos www.rubinorenginiai.lt

 

Parodos metu galėsite pamatyti mūsų įkurtą zoną ir keletą personažų. 

POST-Kovo-12-baneriai--10.jpg

Nepaleisk svajonės

 

- Svajonių švenčių dekoras

- Koordinavimas ir planavimas

 

✉️ indre.razbadauskaite@gmail.com

📞 +370 612 48728

"Nepaleisk svajonės - svajonių švenčių dekoras, koordinavimas ir planavimas. Drauge su mūsų klientais pildome svajones ir kuriame tobulas švenčių akimirkas. Kviečiame svajoti drauge! Su meile, Indrė"

POST-Kovo-12-baneriai--9.jpg

ADatom

 

- Kėdžių, stalų, palapinių, sėdmaišių, užvalkalų, kaspinų, staltiesių, taurių, šaldytuvų, lempučių nuoma

✉️ asmeninem.datom@gmail.com

📞 +370 603 79005

🌎 www.adatom.lt

POST-Kovo-12-baneriai--13.jpg

Babilono sodai

 

- Išskirtinė vieta fotosesijoms

- Vaizdinga vieta tuoktuvėms

- Tuoktuvių ceremonija

 

✉️ miniatiuruparkas@gmail.com

📞 +370 650 33 223

🌎 www.babilonosodai.lt

Kelionė aplink pasaulį per vieną dieną? Tai galite patirti pirmajame Lietuvoje miniatūrų ir botanikos parke Babilono sodai, įsikūrusiame išpuoselėtame 4 hektarų plote, kelyje tarp Palangos ir Klaipėdos.

 

Čia išvysite Eifelio bokštą, Didžiąją Kinų sieną, Egipto piramides ir kitų žymiausių pasaulio statinių miniatiūras bei ypatingą parko augmeniją su daugiau nei 40 tūkstančių augalų. Tokia augmenijos gausa suteikia Babilono sodams didžiausio gėlių parko statusą Lietuvoje!

 

Dėl įspūdingos aplinkos parkas idealiai tinka krikštynų, vestuvių, sužadėtuvių fotosesijoms ir netgi vestuvių ceremonijoms. Babilono soduose įrengta tuoktuvių vieta nepaliks abejingų nei jaunųjų, nei svečių, o visai šalia Eifelio bokšto esanti širdies formos gėlių ekspozicija padės sukurti nuostabias nuotraukas.

 

Išalkote keliaudami aplink pasaulį – ne bėda! Babilono sodų kavinėje galėsite pasimėgauti gardžiais užkandžiais, sočiais patiekalais, atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais, įvairių skonių ledais bei pasilepinti ypatingais Babilono sodų pyragais vaizdingo kraštovaizdžio fone. Galime paruošti vaišes Jūsų šventei, išnuomoti pavėsines, kupolą.

 

Taip pat Babilono soduose organizuojamos smagios ir įdomios edukacijos tiek vaikams, tiek suaugusių žmonių grupėms. Jos suteikia naujų žinių, atradimų, pažinimo džiaugsmą bei laisvę kurti.

 

Leiskimės į nuostabią pažinimo kelionę!

POST-Kovo-12-baneriai--12.jpg

AB Decor

- Vestuvių floristika

- Asmeninių švenčių dekoravimo paslaugos

✉️ akvilesdecor@gmail.com

📞 +370 677 27437

POST-Kovo-12-baneriai--11.jpg

Balionų fėja

- Helio, led, foliniai balionai

- Dekoracijos

- Patalpų puošimas balionais

📞 +370 634 87060

POST-Kovo-12-baneriai--8.jpg

DecoriSima

- Floristika

- Švenčių dekoravimas

✉️ decorisimainfo@gmail.com

📞 +370 620 54787

Kiekviena šventė skirtinga ir todėl nepakartojama. Sukurkime ją drauge! 

POST-Kovo-12-baneriai--14.jpg

Luxury 360° Platform

- Besisukanti kamera, užfiksuojanti nepakartojamas video asmenukes

✉️ a.zvinakyte@gmail.com

Atvirų durų diena Radailiuose sugrįžta

 

Artėjant vasarai, 2023 m., Kovo 12 d.,  Klaipėdos rajone įsikūręs Radailių dvaras po dviejų metų pertraukos organizuoja atvirų durų dienos renginį „Idėja jūsų šventei“. Vienoje vietoje susitinka skirtingų sričių specialistai, kuriuos vienija bendras tikslas - padaryti planuojamą šventę neužmirštamą. 

Ypatingai datai, svarbu pradėti ruoštis iš anksto, dažniausiai sunku apsispręsti ir išsirinkti norimą šventės vietą, dekorą, ir, žinoma, žmogų galintį užfiksuoti nesuvaidintas emocijas. Planavimo daug, o laikas atrodo skriete skrieja, nepavyksta visko suspėti. Kad to išvengti, pasidalinkite savo šventės idėjomis su specialistais, kurie išmano savo darbą ir be vargo  išspręs visus rūpesčius, bei atsakys į rūpimus klausimus. Nesvarbu tai vestuvės, jubiliejus ar gimtadienis, leiskite sau mėgautis akimirkomis.  

Prieš keletą metų Radailių dvare organizuotas atvirų durų dienos renginys susilaukė gausaus susidomėjimo. Registravosi per 20  skirtingų paslaugų teikėjų, siūlančių profesionalų aptarnavimą, bei paslaugas. 

Pokylių salėse įsikūrę įvairių švenčių dekoratoriai stebino savo unikalumu, išskirtinėmis gėlių, dekoro kompozicijomis, dalijosi patarimais ir įžvalgomis į ką svarbiausia atkreipti dėmesį norint šventės vietą paversti magiška. Susirinkusieji turėjo galimybę iš arti susipažinti su renginių organizatoriais, pasikonsultuoti rūpimais klausimai ir net surasti būsimą savo šventės vedėją. Skirtingose dvaro salėse išsisklaidę fotografai ne tik fiksavo renginio akimirkas, bet ir iš arčiau leido susipažinti su savo kuriamais darbais. Nuotrauka – tai užfiksuota akimirka, kurią saugosite amžinai. 

„Idėja kilusi iš noro sutelkti įvairius paslaugų teikėjus vienoje vietoje, padėti jiems plėsti savo siūlomų paslaugų galimybes, užmegzti naujų kontaktų, taps gražia tradicija ir kiekvienais metais vis plėsis ir  tobulės“  -  komentuoja renginio organizatoriai. „Idėja jūsų šventei“ tai unikali galimybė vienoje vietoje atrasti kone visus reikiamus elementus dienai, kuri atmintyje išliks dar ilgai. 

Šiais 2023 m. Radailių dvaras duris atveria kovo 12 d., ir maloniai visus kviečia iš arti susipažinti su švenčių ekspertais, pasisemti idėjų, ir užmegzti naujas pažintis.

Adresas: Pušyno g. 9, Radailiai

Data: Kovo 12 d.
Laikas: 12:00 - 17:00 val.

bottom of page