(Ne)tobulos vestuvės

Updated: Jan 15, 2019


Štai Jis priklaupė ant vieno kelio, užmovė sužadėtuvių žiedą ant bevardžio piršto, o tavo galvoje ėmė skambėti vestuvių varpai.

Įsivaizduoji save it princesę, iš dangaus krentančius žiedlapius ir tobulą pirmąjį šokį, kurio pavydi visos draugės. Daug kartų matei tai filmuose ir esi įsitikinusi, kad tavo vestuvės turi būti lyg romantinėje komedijoje.

Stop.

Atleisk, kad nuvilsiu, bet mes gyvename ne filme. Kaip neseniai iškepta nuotaka, turiu tau kelis patarimus.

Data

Nuostabu, tavo mylimasis pasirinko tave tapti jo gyvenimo partnere! Neskubėk iškart planuoti vestuvių. Pasidžiauk faktu, kad šalia yra žmogus, kuris nori su tavimi gyventi iki pat dienų pabaigos.

Prieš pasineriant į didžiosios dienos planavimą, pasimėgaukite vienas kitu. Tik vėliau imkite mąstyti, kada norite žengti didįjį žingsnį. Pagalvokite, kuriuo metų laiku norėtumėte tuoktis, o gal turite sau itin svarbią datą?


Patarimas: jei yra galimybė, vestuves renkite ne savaitgalį. Nors gali pasirodyti nepatogu, darbo dienomis daug paprasčiau gauti norimą šventės vietą, fotografą ar geriausią kainą.


Vestuvės be rūpesčių Radailiuose.

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis tel. nr.: 86 52 55666

El. paštu: infodvaras@gmail.com


Kai bendru sutarimu priimsite sprendimą dėl datos, ilgai nedelskite ir keliaukite rezervuotis vietą bažnyčioje ar santuokų rūmuose. Nustebsite sužinoję, kiek daug jaunavedžių yra Lietuvoje!

Vieta

Jei tiksliai žinai, kur nori švęsti savo vestuves – puiku! Jei esi neįsitikinusi – neskubėk. Nerezervuok pačio pirmo pasitaikiusio pasiūlymo, nes tai gali būti klaida. Įsivaizduok, kad jau sumokėjai avansą ir sužinai, kad kitur galėjai užsisakyti daug kokybiškesnę šventę už tą pačią kainą!


Pasiskambink ar išsiųsk elektronines užklausas skirtingom galimoms šventės vietoms. Susižinok, kokios jų sąlygos, kainos, privalumai ir trūkumai prieš konkurentus. Tik susidariusi bendrą vaizdą, galėsi drąsiai ir užtikrintai rezervuoti savo svajonių šventės vietą.


Svečiai

Ar esi pasiruošusi sukviesti visus giminaičius ir draugus, ar nori švęsti kukliame šeimos rate? Kad ir kaip bebūtų, į vestuves kviesk tik tuos svečius, kuriuos iš tikrųjų nori matyti.

Iš patirties patariu nepasiduoti spaudimui ar sąžinės balsui, kuris sako „negali pakviesti vienos pusseserės, o kitos ne“. Nepamiršk, vestuvės yra jaunųjų šventė. Nesi priversta būti tarp žmonių, kurie nėra mieli tavo širdžiai.


Kai apsispręsi, kiek ir kokių svečių bus šventėje, pakviesk juos. Nelauk iki paskutinės akimirkos, nes žmonės dažnai turi kitokių planų. Mes svečius perspėjome prieš pusę metų, o mėnesį prieš vestuves jau ėmėme klausinėti, kas iš tikrųjų dalyvaus, o kas ne. Jei manai, kad tai darėme per vėlai, patikėk, buvo svečių, kurie atsakė tik savaitė prieš šventę...

Dekoras...

...gėlės ir kitos mielos ir varginančios smulkmenos.

Dėl šių dalykų pradėjau sau kvaršinti galvą be galo anksti ir persigalvojau gal milijoną kartų. Visgi, likau ištikima sau ir pasirinkau spalvas, laisvę ir neįpareigojančią aplinką.

Jei vestuves organizuoji pati, gerai pagalvok, kaip įsivaizduoji šventę. Gal joje vyrauja konkreti spalva ar tematika? Jei taip, pakalbėk su savo šventės vieta, jie gali turėti tinkamų dekoracijų, kaspinų ar panašiai.


Vestuvės be rūpesčių Radailiuose.

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis tel. nr.: 86 52 55666

El. paštu: infodvaras@gmail.com


Nepasisekė? Nieko tokio. Apsišarvuok kantrybe, susigalvok viziją ir imk nardyti internetinėje erdvėje, ieškodama geriausių tiekėjų.

Dar vienas patarimas: ieškok pagalbos tarp draugų ir artimųjų. Jie tikrai pasirengę patarti ir padėti, reikia tik paprašyti! Štai mano nuostabią spalvotą puokštę ir šventės gėles paruošė vyro sesuo, o dangiško skonio saldųjį stalą – pusseserė. Gal ir tu atrasi užslėptus artimųjų talentus.


Iš esmės punktų, kuriuos galima aptarti yra daugybė, bet galų gale viskas sueina į tą vieną svarbiausią dieną – vestuves. Norisi, kad jos būtų tobulos, be nesklandumų ir visi liktų laimingi.

Deja, dažnai per tuos vestuvių rūpesčius (kurie turėtų būti vienas malonumas), gali likti pamirštas tas žmogus, kuris priklaupė ant vieno kelio ir paprašė tavo rankos. Net jei vėluos makiažas, į vestuves neatvyks močiutė ar prapliups lietus, ši diena nėra vien tik apie tave ir dėl tavęs.

Tai jūsų dviejų diena.

Nesvarbu, pasaulis gali ir sugriūti, bet matyk ir mylėk savo vyrą, kuris, šiek tiek drebėdamas iš jaudulio, sako „TAIP“. Vestuvių diena ateina ir praeina, o su savo vyru gyveni, kol mirtis jus išskiria.


Vestuvės be rūpesčių Radailiuose.

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis tel. nr.: 86 52 55666

El. paštu: infodvaras@gmail.com


850 views0 comments

SPA Radailiai / Vila Radailiai/ Apartments

Tel: +370 699 83199

Restaurant Radailiai

Tel: +370 652 55666

Let's communicate

  • Black Facebook Icon

RESTORANAS

  • Black Facebook Icon

VILA