Pasaka Radailių dvare

Updated: Jan 15, 2019


Jaučiu, kad kažkas tuoj įvyks. Manyje toks sambrūzdis, kad net kutena sienas. Merginos zuja pirmyn ir atgal, dengia staltieses, preciziškai serviruoja stalus ir blizgina taures.

Taip ir nesuprantu, kaip įmanoma taip meistriškai išlankstyti paprasčiausias servetėles, bet atrodo pritrenkiančiai. Kėdės puošiamos lyg maži torčiukai spalvotais kaspinais, keliauja nepriekaištingos gėlių puokštės ir suprantu – laukia šventė Baltojoje salėje.


Tuo metu mano virtuvėje ima sklisti svaiginantys kvapai ir keptuvėse čirška maistas. Štai matau, kaip viešbutyje pluša merginos ir ruošia kambarius šventės dalyviams. Jos purena pagalves ir lygina antklodes, kol šios lieka lygios it stiklas. Atsidūstu. Kartais ir aš norėčiau būti žmogus, kad galėčiau paskanauti šefo patiekalų ir prigulti nakčiai.


Mane apėmęs džiugus šventinis šurmulys ir netrukus suprantu, kad jau metas. Užkandžiai jau ant stalų, Baltosios salės sienos apšviestos jaukių šviesų, o garso aparatūra patikrinta.

Žvilgtelėjęs į kiemą, išvystu virtinę papuoštų automobilių. Jie sustoja aikštelėje ir pasipila išsipustę svečiai. Jie neskuba sėsti prie stalų ir visi traukia link kupolo, kuris primena pasakos vertą sceną.

Štai pasirodo ir jaunavedžiai. Nuotaka, žinoma, atrodo lyg princesė ir visi aikčioja iš susižavėjimo. Tą padarau ir aš. Kiekvieną kartą negaliu atsistebėti jaunųjų grožiu.

Tobulos ceremonijos metu, sulaikau kvapą. Štai ir tie lauktieji “TAIP”, žiedai ant bevardžių pirštų, pirmasis vyro ir žmonos bučinys, tėvų džiaugsmo ašaros ir šampano taurės.Jūsų vestuvės gali tapti irgi lyg iš pasakos, kviečiame atvykti ir pamatyti mūsų sales gyvai.

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis tel. nr.: 86 52 55666

El. paštu: infodvaras@gmail.com


Džiugios akimirkos jaukioje gamtos apsuptyje tampa įamžintos fotografo kadruose.

Rodos, pasaulis akimirkai sustoja, kai jaunieji šoka savo pirmąjį šokį, o vėliau prasideda linksmybės. Nuo muzikos ir juoko dreba mano sienos, bet aš nepykstu.

Keletas senamadiškų judesių iš jaunikio dėdės, per daug burbuliukų nuotakos sesei ir pirštus po pagrindinio patiekalo besilaižantis senelis. Svečiai net nespėja susivokti, kai nešvarias lėkštes pakeičia naujos, o kiekviena netyčia išpilta šampano bala stebuklingai pradingsta.

Girdžiu palinkėjimus ir seniai matytų giminaičių pokalbius, bet labiausiai mano senas sijas sušildo jaunųjų šypsenos.

Jie glaudžiasi vienas prie kito ir mėgaujasi savo nepakartojama švente. Jau visai sutemus mano stogą nušviečia fejeverkų šviesa ir šventinė palyda keliauja į plaustą mano tvenkinyje pažiūrėti, kaip pjaunamas vestuvinis tortas. Ir vėl juokas, nauji tostai ir tonos apkabinimų…

Jau beveik snūduriuoju, kai išsiskirsto paskutiniai vestuvių dalyviai. Jie triukšmingai keliauja į kambarius, kikendami svarsto, kaip jaunavedžiams praeis pirmoji naktis, ir, vos atsigulę į minkštus patalus, sapnuoja šventę iš naujo.
Nespėju nei pramerkti akių, o Baltoji salė jau sutvarkyta. Nemačiau nei kaip, nei kada visa tai padaryta, bet džiaugiuosi, nes svečiai ir vėl po truputį renkasi.

Pusryčiai gausūs ir skanūs, o jaunosios sesė geria dvigubą ekspreso puodelį. Vestuvių dalyviai neskuba išvažiuoti. Kas išsimiega, kas aplanko mano keistą kaimyną Apverstą Namą, o mažieji svečiai bėga apžiūrėti dinozaurų.

Šurmulys galiausiai nutyla, bet žinau, netrukus ir vėl ateis diena, kai savo svajonių šventę čia švęs kita jaunųjų pora. Jie galės ne tik pasirinkti norimą salę šventei, bet ir paliks visus vestuvių planavimo rūpesčius mums.


Juk man ir visiems darbuotojams svarbiausia, kad vestuvės taptų įsimintiniausia gyvenimo diena.


Jūsų vestuvės gali tapti irgi lyg iš pasakos, kviečiame atvykti ir pamatyti mūsų sales gyvai.

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis tel. nr.: 86 52 55666

El. paštu: infodvaras@gmail.com


190 views0 comments

SPA Radailiai / Vila Radailiai/ Apartments

Tel: +370 699 83199

Restaurant Radailiai

Tel: +370 652 55666

Let's communicate

  • Black Facebook Icon

RESTORANAS

  • Black Facebook Icon

VILA