Poilsis Radailiuose Žiemos Metu


Visi žinome, kad metuose ateina laikas, kai nosis ima žnaibyti šaltukas. Dažnai jį lydi žvarbus vėjas, trumpos dienos ir žiemos depresija.

Sniegas, ledas, lūžusios galūnės, nesuvaldyti automobiliai, užpustyti keliai ir dar daugiau – taip ir norisi sėdėti namuose po šilta antklode su puodeliu kakavos rankose. Bet ar tikrai šaltasis metų laikas yra netinkamas poilsiui?

Radailių kompleksas meta žiemos iššūkį šalčio sukaustytai Lietuvai ir teigia, kad ilsėtis galima bet kuriuo metų laiku!


Jūsų išsigelbėjimas nuo miesto šurmulio yra vos 7 kilometrai nuo Klaipėdos. Čia sniegas vis dar baltas, nematyti patižusių balų ir nuvargusių žmonių veidų, nes čia pailsi ir jėgų pasikrauna kiekvienas.

Ramybės ir harmonijos išsiilgusieji turi galimybę apsistoti jaukiame Radailių viešbutyje arba prašmatnioje Radailių viloje, kur kiekvienas kambarys alsuoja unikalia atmosfera. Kol šerkšno nuspalvintos gamtos vaizdai pro kambarių langus gniaužia kvapą, kiekvienas svečias gali pasijausti lyg namuose būdamas toli nuo jų. Ir nesvarbu, tai įsimylėjėlių pora ar daugiavaikė šeima.


Kiekvienas randa savo aukso viduriuką. Norite visą dieną gulėti minkštoje lovoje ir gurkšnoti arbatą? Prašom. O gal svajojote išbandyti super modernų tualetą, kuris turi savaiminio išsivalymo funkcijas?

Be problemų. Gal šiek tiek atsipalaidavimo ir SPA procedūrų? Turime! Trūksta linksmybių? Radailiai turi, ką pasiūlyti!

Jei žiemos vakarai kambaryje atrodo pernelyg niūrūs, pasišildyti kviečia naujai atsidariusi SPA oazė, kuri priglaus, atpalaiduos ir privers pamiršti, kad oras lauke visiškai nedžiugina.

Pasinerti į šilumos glėbį galima saunoje, turkiškoje pirtyje ar burbulais kutenančioje sūkurinėje vonioje, o atsivėsinti ar pramankštinti raumenis – net trijuose baseinuose. Mažieji neturėtų liūdėti, nes vienas iš jų skirtas būtent vaikams!

Jeigu šito ne gana, Radailių komplekso profesionalai visuomet pasiruošę palepinti svečius ypatingomis SPA paslaugomis ir ritualais. Ko dar gali trūkti iki tobulybės?

Maisto. Skanaus, kokybiško, burnoje tirpstančio maisto. Įspūdingu kraštovaizdžiu pasižyminčiame Radailių dvaro restorane, kiekvienas ras savo skonį atitinkančių patiekalų. Virtuvės šefas išpildys visų svečių norus, nesvarbu, tai būtų grill patiekalai, lietuviška virtuvė, labiau gurmaniškas asortimentas ar mažųjų įgeidžiai.

Jauki aplinka, nepriekaištingas aptarnavimas ir už lango krentančios snaigės nejučia privers pamanyti, kad atsidūrėte pačioje tikriausioje pasakoje. Puodelis arbatos ar karšto vyno ir štai, širdyje jau tikra šventinė nuotaika!


Jeigu ramybės pasirodo per daug, vos už kelių žingsnių kiekvieno laukia neįprastai unikalus statinys – Apverstas namas.

Jis ne tik apverčia lankytojų pasaulį aukštyn kojom, bet ir suteikia galimybę pasidaryti niekur nematytų beprotiškų nuotraukų, praleisti laiką nuoširdžiai besijuokiant ir bent trumpam išlipti iš tradicinio mąstymo rėmų. Net sniegas už langų kris aukštyn kojom!


Tam, kad atgaivinti kūną ir protą visai nebūtina keliauti į Egiptą. Žiemą galima pamilti iš naujo ir tai itin paprasta padaryti Radailiuose. Netikite? Kviečiame įsitikinti patiems!

#Radailiai #VilaRadailiai #SpaRadailiai #RadailiuDvarorestoranas #Apverstasnamas #Žiema

175 views0 comments

SPA Radailiai / Vila Radailiai/ Apartments

Tel: +370 699 83199

Restaurant Radailiai

Tel: +370 652 55666

Let's communicate

  • Black Facebook Icon

RESTORANAS

  • Black Facebook Icon

VILA