Massages

Calssical face massage

30 min.

 

Price: 19 €

 

It is a massage that helps to maintain a healthy, youthful, elastic skin.

 

Massage improves blood circulation, increases the tone of facial muscles, relieves tension, fatigue, headaches, improves emotional and physical well-being, prevents wrinkles.

Children  massage

 

30 min.

 

Price: 12 € 

Children massage is suitable for 2 - 14 year old children. Just like adult, child also can experience stress, nervous tension, mental and phisical load. Professional massage helps to calm down, relaxe and strengthen immune system. It helps to recover after severe ilnesses.


Baby  massage

 

20 min.

 

Price: 10 €

Baby massage is suitable for 1,5 - 24 motnhs old babies. It is important for parents to know, whether their baby grows up healthy and strong. Massage can be relaxing or stimulating. Massage type depends on the need and baby's physiological stage of development. 

 

~ SPA RITUALAI ~

Spa Ritualai kūnui tai išskirtinės inovatyvios ir itin efektyvios Spa procedūros, suteikiančios greitą ir akivaizdžiai pastebimą rezultatą jau po pirmos procedūros, atliekamos su profesionalia Norden, , Purles Spa kosmetika. Gerai Jūsų savijautai, sveikai organizmo būsenai bei stangriai, sudrėkintai švytinčiai odai! 

NAUJIENA! KŪNO PILINGO RITUALAS "EGZOTINĖ KELIONĖ"                   

Kaina: 60.00 € 1 val. 30 min.

 

Egzotiškas aromatas jus nukels į saulėtų šiltų kraštų kelionę, kurios pojūčius jausite ir po procedūros. Sudėtyje esantys vertingi simondsijų ir migdolų aliejai puikiai drėkina odą, pašalina nelygumus ir gydo uždegimus, skatina odos atnaujinimą bei rūpinasi odos elastingumo atkūrimu. Kiekvienas šveitiklio prisilietimas, tai tarsi gundantis desertas Jūsų odai, po kurio ji taps elastinga, glotni ir neįtikėtinai švytinti.

NAUJIENA! JAUNINANTIS IR STANGRINANTIS KŪNO BEI VEIDO RITUALAS SU GINTARU „NIDOS KOPOS”                   

Kaina: 75.00 € 1 val. 15 min.

 

Kai iš tikrųjų norite pailsėti, nebūtina važiuoti į šiltus kraštus ir ten ieškoti saulės bei jūros… Išbandykite ,,Nidos kopos” kūno ritualą – tai unikalių procedūrų visuma, kuri padeda per milijonus metų sukauptą gintaro energiją panaudoti žmogaus sveikatos stiprinimui. Gintaras stabdo senėjimo procesus, slopina sklerotinius pokyčius kapiliaruose, gerina raumenų tonusą. Puoselėjantis šveičiamasis masažas atpalaiduoja raumenis, mintis nuo streso ir emocinės įtampos. Gintaro kaukės įvyniojimai – išskirtinės sveikatinimo procedūros, kurios ne tik atpalaiduoja, bet ir stiprina imuninę organizmo sistemą.

NAUJIENA! KŪNO RITUALAS „MOTERIŠKAS  ŽAVESYS“                

Kaina: 60.00 € 1 val.

Vasaros metu ar ruošiantis ypatingai šventei, kūno oda tampa labai svarbi. Norisi atrodyti ir jaustis nepriekaištingai. Šiuo atveju į pagalbą pasitelkiamas - vakuuminis gelis, skirtas probleminių kūno odos vietų priežiūrai, bei strijų, celiulito profilaktikai. Atsipalaiduokite, nusiraminkite ir pajuskite kūno bei sielos harmoniją.

NAUJIENA! ATGAIVINANTIS KŪNO RITUALAS VYRAMS „TITANO GALIA”              

Kaina: 50.00 € 1 val. 15 min.

Amžinai skubantiems, neturintiems daug laiko ir paskendusiems begalėje reikalų vyrams padėsime nors trumpam atsipalaiduoti, užsimiršti ir pasirūpinti tik savimi su „Titano galia“ tonizuojančiu ir atgaivinančiu  kūno ritualu. Kūno ritualas „Titano galia” padės atsipalaiduoti, praskaidrinti mintis, atsikratyti streso ir atgauti jėgas! Puoselėjantis masažų kompleksas puikiai atpalaiduos raumenis ir mintis nuo streso bei emocinės įtampos.

NAUJIENA! PRABANGUS SPA RITUALAS „AUKSO IR ŠAMPANO KERAI”             

Kaina: 95.00 € 2 val.

Prabanga alsuojanti naujiena! Tobulas duetas – aukso prabanga ir šampano kerai. Šis ritualas nuskraidins į nepamirštamą malonumo kelionę. Auksas suteiks odai elastingumo, ji atrodys jaunesnė, stangresnė, pridrėkinta, elastinga. Dėka 24 karatų aukso dalelių, įeinančių į Norden cosmetics ,,Aukso ir šampano kerų”  ritualą, po masažų ir įviniojimų procedūrų ant odos liks lengvas auksinis spindėsys ir malonus aromatas. Šis prabangus, atpalaiduojantis ir atjauninantis SPA kompleksas ilgam nuplaus nuovargį ir rūpesčius, sugrąžins jaunatvišką išvaizdą ir spindesį.

PARAFINO TERAPIJA             

Parafino vonelė rankoms – 12 EUR 20 min

Parafino vonelė- 15 EUR 20 min

Parafino terapijos metu, šilumos pagalba yra atveriamos odos poros, kad veikliosios parafino medžiagos skverbtųsi į giliausius rankų ar kojų odos sluoksnius, maitindamos, drėkindamos ir sukurdamos natūralią rankų bei kojų odos apsaugą nuo šalčio ir žvarbaus oro.

Rankų ir kojų oda po procedūros tampa minkšta ir sveika. Parafino skleidžiama šiluma procedūros metu atpalaiduoja raumenis, sušildo rankas ir kojas, nuramina ir atgaivina pavargusias nuo darbo rankas, sumažina įtampą, ramina ir malšina skausmus, padidėja sąnarių lankstumas.

 

 

KŪNO ĮVYNIOJIMO RITUALAS SU RAUDONO VYNO KAUKE „SALDUS PRISILIETIMAS“   

Kaina: 60.00 € 2 val.

Tai procedūra, kurios aromatas suteikia žvalumo, energijos. Kūno šveitimo metu pašalinamos negyvos ląstelės ir tokiu būdu oda geriau pasisavina reikalingas medžiagas. Raudonojo vyno kaukė drėkina odą, ji tampa elastinga bei pulsuojanti raudonojo vyno aromatu. Po įvyniojimo procedūrą apjungia atpalaiduojantis kūno  masažas, kuris nuneša mintis  į ramybės oazę.          

 

Procedūrą sudaro: Pėdų vonelė + kūno šveitimas  + įvyniojimas į raudonojo vyno kaukę + demakiažas (jeigu atliekamas veido masažas) + veido arba pėdų masažas (pasirinktinai) + dušas + masažas + fitoterapija (poilsis su arbata) 

 

KŪNO ĮVYNIOJIMO RITUALAS SU ŠOKOLADO KAUKE „ŠOKOLADINIS SAPNAS“

Kaina: 60.00 € 2 val.

Tai procedūra, kuri apsupa kūną aromato dvelksmu. Šokoladas susipynęs su vyšnių aromatu, atskleidžia kvapų gamas, kurios pakelia nuotaiką ir leidžia pasinerti į svajas.

Kūno šveitimas atliekamas vyšnių šveitikliu - sudrėkina odą, panaikina negyvas kūno ląsteles. Šokolado kaukė kūnui pasižymi maitinamuoju bei detoksikuojančiu poveikiu. Oda tampa gaivi, lygi ir elastinga.

Atpalaiduojantys masažo judesiai po įvyniojimo nuneša į ramybės oazę..

 

Procedūrą sudaro: Pėdų vonelė + kūno šveitimas + įvyniojimas į šokolado kaukę + demakiažas (jeigu atliekamas veido masažas) + veido arba pėdų masažas (pasirinktinai) + dušas + masažas + fitoterapija (poilsis su arbata).

 

~ SPA RITUALAI VEIDUI~

Spa ritualai veidui- tai drėkinančios, maitinančios, regeneruojančios, stangrinančios bei detoksikuojančios procedūros, atliekamos su išskirtine inovatyvia jūriniais mineralais bei mikroelementais praturtinta Norden, Purles kosmetika. Skaisčiai ir jaunatviškai švytinčiai Jūsų veido odai… Visapusei jos priežiūrai… Gerai Jūsų savijautai!

ATJAUNINANTI IR DRĖKINANTI PROCEDŪRA VEIDUI „HYDRA PEELING“

45 min. Kaina: 35.00 € 

 

Tai drėkinanti, skaistinanti procedūra veidui. Procedūros metu naudojama vaisių rūgštis skatina odos regeneraciją, šviesina odą bei mažina smulkias raukšleles. Procedūroje naudojama veido kaukė drėkina, ramina odą, o masažo metu oda yra prisotinama įvairiais vitaminais. Jau po vienos procedūros oda tampa skaistesnė bei stangresnė.  “Hydra peeling” procedūra yra skirta visiems odos tipams ir visoms amžiaus grupėms. Rekomenduojamas kursas: 3-5 procedūros (po kartą per savaitę). Procedūrą sudaro: Pėdų vonelė + demakiažas + Hydra peeling veido odos šveitimas + odos tonizavimas + veido masažas + alginatinė veido kaukė + rankų masažas + kremas +  poilsis su arbata.

 

JAUNINANTI PROCEDŪRA VEIDUI „AGE SUMMUM“              

45 min. Kaina: 44.00 € 

 

Tai jauninanti, priešraukšlinė procedūra veidui. Šioje procedūroje naudojamos priemonės turi 56 veikliąsias medžiagas, kurių įvedimas į odą leidžia pastebėti matomus rezultatus jau po pirmos procedūros. Veido odos šveitimo metu nuvalomos negyvos ląstelės, į odą įvedamas serumas su vitaminu C ir hialiuronu skatina naujų ląstelių atsinaujinimą, o masažas stangrina odą. Šios procedūros metu oda tampa skaistesnė ir atkuriamas jos jaunatviškas spindesys. “Age Summum“ procedūra yra tinkama visiems odos tipams. Rekomenduojama tik nuo 30 metų amžiaus. 

 

Procedūrą sudaro: :  Pėdų vonelė + demakiažas + veido odos šveitimas + serumo įvedimas į odą + priešraukšlinis veido masažas + skaistinamoji veido kaukė + rankų masažas + kremas +  poilsis su arbata.

SKAISTINANTI IR STANGRINANTI PROCEDŪRA VEIDUI „LIFT SUMMUM“                          

45 min. Kaina: 44.00 € 

 

Tai lyginanti odą, formuojanti veido kontūrą ir stangrinanti procedūra veidui bei dekoltė sričiai. Rudadumblių ekstraktas drėkina odą, stangrina bei padeda lyginti smulkias raukšleles. Procedūros metu atliekamas odos šveitimas skaistina bei regeneruoja odą, o masažo metu naudojamas kremas stimuliuoja kolageno sintezę bei liftinguoja odą. Po procedūros jausitės pailsėję, atsigavę, veido oda atrodys skaisti, pamaitinta ir “liftinguota”.  Procedūra tinka visiems odos tipams ir visoms amžiaus grupėms.

 

Procedūrą sudaro: Pėdų vonelė + demakiažas + veido odos šveitimas + veido masažas + serumo įvedimas +veido ir dekoltė zonos kaukė + rankų masažas + kremas +  poilsis su arbata.

AKIŲ KONTŪRO PROCEDŪRA „EYE LOGIC“                   

45 min. Kaina: 32.00 € 

 

Ši procedūra skirta pavargusioms, paburkusioms akims. Jau po vienos procedūros galima pastebėti matomus rezultatus akių srityje. Procedūros metu atliekamas masažas tonizuoja ir pakelia akių liniją, akių kontūro kaukė atkuria skaistumą ir gaivumą. Jūsų akys taps gyvesnės, skaistesnės, o tamsius ratilus pakeis žvalus žvilgsnis. Tinka visiems odos tipams bei visoms amžiaus grupėms.

 

Procedūrą sudaro: Pėdų vonelė + demakiažas + serumo įvedimas į odą + akių masažas  + akių kaukė + kremas + rankų masažas + poilsis su arbata.

Būtina išankstinė registracija!